Při nákupu nad 1000 Kč dárek zdarma 🎁

Doprava a platba

DOPRAVA

Pro dopravu vašich objednávek můžete vybírat dle vaší preference ze dvou níže popsaných možností, tj. přes Zásilkovnu a Českou poštu. Všechny zásilky pečlivě balíme tak, aby nedošlo k poškození produktů, které jste si objednali. Doprava při objednávce nad 1,700.00 CZK je zcela zdarma. Poplatky při nižší ceně objednávky jsou detailně popsány níže.
 

Zásilkovna:

Typ dopravy: Cena (vč. DPH):
Zásilkovna - výdejní místo (Z-point)
89.00 CZK
Nad 2,500.00 CZK Zdarma!
 
 
 
 
 
 
 
Česká pošta:
Typ dopravy: Cena (vč. DPH):
Balíkovna 79.00 CZK
Česká Pošta Balík Do Ruky 129.00 CZK
Balíkovna nad 1,700.00 CZK Zdarma!
Česká Pošta Balík Do Ruky nad 2,500 CZK Zdarma! 

 

PLATBY

Bezhotovostní on-line platby pro nás zajišťuje platební brána ComGatePoskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum splatnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 
Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám prosím kontaktujte:
 
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267