Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč. Vzorečky zdarma ke každému nákupu.

Body Soap S24 Yeast + Coffee Bean Chaff 100g

Tělové mýdlo S24 s kvasnicemi + plevy z kávových zrn. 

Kyselina kojová a polyfenolové složky, které jsou uvnitř kvasnic, zvlhčují pokožku a posilují kožní bariéru. Díky kávovému peelingu mýdlo zajišťuje, aby byla pokožka zdravější.

standardní cena: 299 Kč –17 % 249 Kč 249 Kč / 100 g
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Kód: 1011
Body Soap S24 Yeast + Coffee Bean Chaff 100g
Toun28 Body Soap S24 Yeast + Coffee Bean Chaff1
Akce
299 Kč –17 %

Detailní popis produktu

Tělové mýdlo S24 s kvasnicemi + plevy z kávových zrn. Kyselina kojová a polyfenolové složky, které jsou uvnitř kvasnic, zvlhčují pokožku a posilují kožní bariéru. Díky kávovému peelingu mýdlo zajišťuje, aby byla pokožka zdravější.

Mýdlo neobsahuje plastový peeling, který by mohl znečistit přírodu. Obsahuje pouze výtažky z kvasnic a z plevy kávových zrn. Ideální pro všechny druhy pokožky.

Použití:
1. Použití jako běžné tělové mýdlo, obsahuje kávový peeling, který pokožku hydratuje, vyživuje, uzdravuje a čistí ji.
2. Po použití odkládejte mýdlo na studené a suché místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Balení: 100g
Složení: Coconut oil, sodium hydroxide, palm oil, apricot seed oil, cacao fruit powder, menthol, coffee bean powder, Galactomyces Ferment Filtrate, bergamot oil, tocopherol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V době, ve které dnes žijeme, není šetrnost k životnímu prostředí jen pojmem, ale pro kosmetické značky je to nutností. Značka TOUN28 jde v této éře ochrany životního prostředí ještě o krok dále. Po pečlivém a přísném prověření The Vegan Society®, nejstarší a nejaktivnější veganskou organizací na světě, bylo značce TOUN28 zaregistrováno a schváleno již přibližně 20 produktů. Tyto produkty jsou vyrobeny čistě z přírodních a rostlinných surovin. TOUN28 bude i nadále rozšiřovat své portfolio veganských produktů a bude směřovat k ochraně životního prostředí.

V TOUN28 vyvinuli biologicky rozložitelný papírový obal pro každodenní kosmetické produkty, aby snížili používání plastů. TOUN28 vynakládá 90 % nákladů za ty nejkvalitnější suroviny a pouze 10 % nákladů za obaly!